Do neustále se rozvíjející a rychle rostoucí mladé společnosti PLAYzone, lídra domácího esportu, jenž je součástí skupiny FTV Prima, hledáme posilu do našeho nového projektu – první esportové arény v ČR, na pozici:

Front desk pro PLAYzone Arénu

Náplň práce:

  • Komunikace s B2C návštěvníky arény (registrace, půjčovné, asistence),
  • komunikace s B2B klienty,
  • koordinace dodavatelů,
  • podpora pro práci projektového manažera arény,
  • objednávání zásob,
  • podpora při plánování a realizaci eventů,
  • příprava základních provozních a finančních přehledů.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost a schopnost koordinovat běžný denní provoz Arény,
  • zkušenosti s prací na front desku, jako například na hotelu nebo ve fitness, včetně zodpovědnosti za platební styk,
  • samostatnost, spolehlivost a organizovanost,
  • znalost práce s programy Microsoft Office (Word, Excel, Teams),
  • plynulou češtinu a pokročilou znalost angličtiny.

Nabízíme:

Práci na plný úvazek v rozvíjející se a rychle rostoucí firmě,

příležitost podílet se na rozjezdu unikátního konceptu v ČR,

skvělý a mladý tým plný nadšených lidí,

moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností.

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svoje CV a popiš své zkušenosti

Společnost
TV Prima
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Asistent/asistentka, Office Manager, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TV Prima, Lucie Nechvátalová
731 698 045