Skupina Prima vypisuje výběrové řízení na pozici:

Project Manager pro Prima COOL a Prima SHOW

Máte zkušenosti s řízením projektů a jste fanouškem televize?

Jste pečlivý člověk, který dokáže hlídat termíny, koordinovat tým a spravovat stanovený budget?

Troufnete si koordinovat a částečně i rozvíjet obsahovou stránku našich kanálů Prima COOL a Prima Show?

Nebojíte se vyhrnout si rukávy a pustit se do práce?

Pokud ano, tak právě Vás chceme do našeho týmu!

Co Vás čeká?

  • spoluodpovědnost za tvorbu a realizaci obsahové stránky kanálu Prima COOL (pouze část vlastní tvorby) a plná odpovědnost za obsah kanálu Prima SHOW,
  • organizační vedení svěřených projektů,
  • udávání směru vývoje a plánování obsahu, zajištění dohledu nad jeho plněním, koordinace celého týmu,
  • výběr a plánování pořadů,
  • koordinace výroby pořadů vlastní tvorby,
  • spolupráce s filmovými a seriálovými dramaturgy, akvizičním týmem a dalšími odděleními, které se podílejí na vzniku obsahu TV,
  • komunikace s externími dodavateli,
  • kontrola a dodržování předem daného harmonogramu,
  • sestavení a kontrola dodržování rozpočtu,
  • systémové zpracování projektů (pořadů, smluv) – systém Xeelo, Helios a MIS.

Bez čeho se neobejdete?

  • zkušenosti a perfektní znalosti projektového řízení – schopnost vést nejen projekt ale i tým,
  • být fanouškem televizních pořadů a mít přehled o kanálech Prima COOL a Prima Show,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • nadšení a drive,
  • velmi dobrá znalost práce s excelem,
  • výhodou jsou zkušenosti z mediální agentury na pozicích jako Media Planner, Key Account Manager aj.

Proč se přidat k nám do týmu?

  • máme společný a smysluplný cíl, a tím je spokojenost našich sledujících,
  • výsledek Vaší práce uvidí a ocení všichni sledující diváci po celé ČR,
  • budete mít možnost se realizovat a uplatnit Vaše nápady,
  • můžete využít zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, výuka cizích jazyků, kafeterie, karta Multisport, životní pojištění a další aj.),
  • spravedlivě Vás finančně oceníme,
  • sídlíme v moderních a komfortních kancelářích na Vinohradech, Praha 10,
  • Vaši kolegové tvoří prima pohodový tým,
  • smlouva na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti po 1 roce.

**** NÁSTUP MOŽNÝ IHNED ****

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová strategie, Project Manager, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TV Prima, Kateřina Štěrbová
+420 604 196 376