Do neustále se rozvíjející a rychle rostoucí mladé společnosti PLAYzone, lídra domácího esportu, jenž je součástí skupiny FTV Prima, hledáme posilu do našeho nového projektu – první esportové arény v ČR, na pozici:

Customer Tech Support pro PLAYzone Arénu

Náplň práce:

  • Zajišťování správného fungování systémů v aréně ve spolupráci se vzdálenou podporou Arény.
  • Operativní podpora v Aréně při problémech s HW nebo SW.
  • Komunikace s návštěvníky arény.
  • Asistence při usazení návštěvníků.
  • Vysvětlení obsluhy jednotlivých druhů zařízení (PC, konzole, VR, simulátory).
  • Pomoc při řešení případných problémů.
  • Podpora pro práci projektového manažera arény.
  • Podpora při plánování a realizaci eventů

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prací, která vyžaduje intenzivní kontakt se zákazníky.
  • Vysokou míru komunikativnosti při jednání s návštěvníky.
  • Nadšení a zájem o nové technologie.
  • Samostatnost, spolehlivost a organizovanost.
  • Znalost práce s programy Microsoft Office (Word, Excel, Teams).
  • Plynulou češtinu a pokročilou znalost angličtiny.

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek v rozvíjející se a rychle rostoucí firmě.
  • Příležitost podílet se na rozjezdu unikátního konceptu v ČR.
  • Skvělý a mladý tým plný nadšených lidí.
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností.

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svoje CV a popiš své zkušenosti.

Společnost
TV Prima
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Služby, Technika a vývoj, Zákaznický servis, Pracovník help desku, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TV Prima, Lucie Nechvátalová
731 698 045