Do neustále se rozvíjející a rychle rostoucí mladé společnosti PLAYzone, lídra domácího esportu, jenž je součástí skupiny FTV Prima, hledáme posilu do vedení CS:GO sekce, který by nám pomáhal zejména s provozními úkony v rámci online i offline projektů spojenými s CS:GO včetně našeho vlajkového projektu – MČR.

Vedoucí CS:GO sekce v PLAYzone

Náplň práce:

  • Komunikace s týmy a influencery
  • Zajištění provozních věcí v rámci v CS:GO eventů
  • Aktivní pomoc při plánování eventů a turnajů
  • Příprava podkladů a zpracování výstupů z turnajů
  • Vedení databáze hráčů a týmů
  • Podílení se na streamech

Požadujeme:

  • Základní povědomí o světové a domácí CS:GO scéně
  • Naprostá spolehlivost a organizovanost
  • Samostatnost a dobrá komunikace
  • Ochota podílet se i na offline eventech v ČR a SK
  • Ochota učit se novým věcem a v případě nutnosti vypomáhat i mimo CS:GO
  • Znalost práce s programy Microsoft Office (Word, Excel, Teams)

Nabízíme:

  • Práce na živnostenský list
  • Skvělý a mladý tým plný nadšených lidí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Skvělá možnost dalšího rychlého kariérního růstu

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svoje CV a popiš své zkušenosti.

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční, Project Manager, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

TV Prima, Lucie Nechvátalová
731 698 045