Do neustále se rozvíjející a rychle rostoucí mladé společnosti PLAYzone, lídra domácího esportu, jenž je součástí skupiny FTV Prima, hledáme posilu na pozici pracovník back office, který by nám pomáhal zejména s fakturačními a administračními úkony v rámci online i offline projektů.

Pracovník back office pro PLAYzone

Náplň práce:

  • Příprava účetních dokladů a komunikace s účetním oddělením
  • Přípravy podkladů k výplatám a zadávání plateb v interním systému
  • Kontrola nespárovaných, nevyfakturovaných a nezaplacených zakázek
  • Administrace dohodářů a firemních smluv
  • Komunikace s dodavateli a pořádek v objednávkách
  • Pravidelná aktualizace interních tabulek a přehledů
  • Komunikace a řešení logistických požadavků v rámci projektů
  • V rámci eventů generování vstupenek, jejich přehled, komunikace se zákazníky, ale i zajišťování ubytování pořadatelům nebo objednávky jídla a pití

Požadované zkušenosti:

  • Zkušenosti s administrativní podporou fungování kanceláře o velikosti 20+ zaměstnanců
  • Základní znalosti účetnictví
  • Naprostá spolehlivost a organizovanost i při dlouhodobé práci z domova
  • Samostatnost a dobrá komunikace
  • Zkušenost s prací na dálku formou videohovorů a využívání programů jako MS Teams či Google Drive
  • Ochota nárazově se podílet i na offline akcích
  • Znalost práce s programy Microsoft Office (Word, Excel, Teams)

Nabízíme:

  • Skvělý a mladý tým plný nadšených lidí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svoje CV a popiš své zkušenosti.

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Personalista, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

TV Prima, Lucie Nechvátalová
731 698 045