Skupina FTV Prima, spol. s r.o. provozuje v České republice vysílání deseti volně šířených televizních stanic. Hlavní z nich je TV Prima pro celou rodinu. Hledáme šikovnou posilu na pracovní pozici:

Samostatná účetní

Máte účetnictví a daně v malíku a stále Vás to baví?

Máte za sebou výsledky, které hovoří za Vás?

Prokázal/la jste své schopnosti na obdobné pozici?

Chcete dostat příležitost uplatnit své zkušenosti na nové pozici?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • 100% pracovního času budete opravdu účtovat, to se nechystáme měnit!

CO VÁS ČEKÁ?

  • Kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností.
  • Zpracování daňových agend.
  • Měsíční zpracování výkazů DPH.
  • Zpracování roční závěrky.
  • Spolupráce s ostatními provozními a podpůrnými útvary.
  • Komunikace se státními úřady, zejména FÚ.
  • Průběžná komunikace a spolupráce s auditory a daňovým poradcem.
  • Příprava podkladů pro konsolidovanou účetní závěrku.

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • Včas a dobře zpracovaná měsíční/roční závěrka.
  • Účetní závěrka včetně výkazů a příprava přílohy k účetní závěrce

CO VÁM URČITĚ NESMÍ CHYBĚT:

  • Orientace v daňové problematice a v účetních a daňových zákonech.
  • Prokazatelné výsledky na obdobné pozici, které si můžeme ověřit.
  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Znalost práce s ekonomickým SW Helios Green výhodou.
  • Zkušenost se samostatným vedením účetnictví.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.

Pokud Vás tato nabídka nadchla, tak nám pošlete Vaše CV.

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel