FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Junior product designer - UX

Hledáme člověka do týmu, který nám pomůže zdokonalovat a rozvíjet naše webové, mobilní a HbbTV aplikace.

Někoho, kdo nám bude oporou při vytváření UI designů na základě výsledků uživatelských dat a výzkumů.

Nemusíš být zkušený UX harcovník, ale je třeba, aby ti níže popsané požadavky nebyly cizí, abys měl/a nějaký návrh na ukázku, byl/a schopný/á rychle vstřebávat nové informace a učit se, uměl/a přemýšlet uživatelsky a dokázal/a si pro svůj návrh vytvořit a odargumentovat názor.

Základní požadavky

  • Znalost základů navrhování webových uživatelských rozhraní (UI/UX).
  • Znalost práce v některém z běžných prototypovacích nástrojů (Sketch, Axure RP, InVision, Adobe XD, apod.).
  • Znalost základních principů přístupnosti a použitelnosti webových aplikací.
  • Zkušenost s návrhy wireframes a návrhových prototypů.
  • Obecná základní znalost webových technologií a principů jejich fungování a vývoje (HTML5, CSS3; výhodou obeznámenost s JavaScript, AJAX, mobilní OS, HbbTV).
  • Znalost základních principů SEO.
  • Obeznámenost s VOD službami (iPrima, Netflix, HBO GO, YouTube, ad.) a s principy jejich fungování.
  • Povědomí o CMS systémech (Drupal, WordPress, Joomla, apod.).
  • Základní zkušenost s principy uživatelského testování.

Plusy / Výhody

  • Zkušenost s online médii.
  • Zkušenost s programováním front-endů.
  • Znalost principů responzivního designu.
  • Zkušenost s tvorbou velkých webových aplikací a návrhem mobilních aplikací.
  • Zkušenost s analytickými nástroji (GA, heatmapy / scrollmapy / clickmapy, oční kamery, atd.).
  • Znalost angličtiny slovem i písmem.

Náplň práce

  • Spolupráce na přípravě produktových zadání v grafické i písemné formě.
  • Spolupráce na tvorbě návrhů front-endových řešení od drobných úprav po rozsáhlá zadání.
  • Navrhování produktových zadání pro různé platformy (web, mobilní aplikace, hbbtv).
  • Spolupráce při testování návrhů i konečných produktů.
  • Podpora při vývoji pro vývojový tým.
  • Podpora při reportingu.
  • Spolupráce při vytváření a vedení produktové dokumentace.

Nabízíme

  • Atraktivní zázemí silné mediální skupiny s přátelským týmem.
  • Neformální prostředí.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Zázemí v novém sídle společnosti na Praze 10.

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel