FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Administrativní podpora v oddělení marketingu a PR

Hledáme prima studenty, kteří by nám během prázdnin pomáhali s našimi projekty v oddělení Marketingu a PR skupiny Prima.

Léto pro nás na Primě není okurkovou sezónou, ale pracovně hektické období. Realizujeme několik akcí pro veřejnost, pořádáme velkou tiskovou konferenci k představení podzimního programu i akci pro zaměstnance.

Chceš se přes léto naučit plno nových věcí? U nás tě zapojíme do psaní textů, správy sociálních sítí i přípravy našich akcí. Kromě toho, že zažiješ, jak to funguje v telce, čeká tě přátelský a kreativní kolektiv, zázemí velké mediální společnosti a kulturní benefity jako třeba vstupenky na festivaly nebo do divadel. Pokud budeš šikovný a budeš chtít, můžeme se domluvit i na další spolupráci po skončení prázdnin.

Zaujala tě naše nabídka? Tak pošli své CV a krátké info o sobě, co by tě motivovalo pracovat s námi a kolik času týdně chceš práci věnovat


Informace o pozici

Společnost
TV Prima
Adresa
Na žertvách 132/24, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.