FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici:

střihač zpravodajství a publicistiky (externí spolupráce)

Co u nás budete dělat?

  • Hledáme schopného člověka na pozici – střihač k projektu CNN Prima online News.
  • Náplň práce: střih zpravodajských a publicistických reportáží.

Co od Vás očekáváme?

  • Ovládání střihového programu AVID Media Composer nutností,
  • ovládání AVID Interplay,
  • praxe ve střihu,
  • znalost střihačské skladby,
  • úprava zvuku v AVIDu,
  • znalost Final Cut Pro výhodou,
  • práce s Adobe After Effects výhodou,
  • schopnost komunikace a práce v kolektivu,
  • nástup možný ihned.

Co nabízíme my?

  • Možnost zazářit.
  • zázemí velké televizní společnosti,
  • adekvátní finanční ohodnocení,
  • mladý dynamický tým s kreativní atmosférou.

Společnost
TV Prima
Adresa
Na žertvách 132/24, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Střihač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel