Po získání bankovní licence posilujeme náš tým korporátních bankéřů.

Chcete být u zrodu něčeho nového? Baví Vás aktivní obchodování?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- aktivní akvizice korporátních klientů,
- vysoce profesionální a kvalitní poradenství novým i stávajícím klientům,
- intenzivní péče o klienty,
- celková odpovědnost za přidělené portfolio klientů.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání,
- praxe v korporátním bankovnictví - výhodou,
- pro-klientský přístup,
- obchodní zkušenosti,
- samostatnost, proaktivita, týmovost,
- znalost práce v MS Office, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- finanční ohodnocení odpovídající úrovni bankovního sektoru,
- osobní rozvoj a kariérní růst,
- příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti.

Společnost
TRINITY BANK a.s.
Adresa
Senovážné náměstí 1588/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.