Jsme nová česká banka a hledáme posilu týmu Řízení nemovitostních a úvěrových rizik.

Je to jedinečná příležitost pro juniory, jak získat pracovní zkušenosti ve finanční instituci!

Náplň práce:

  • Analýza a zpracování finančních dat pro účely rozhodnutí o poskytnutí úvěru
  • Poskytování podpory při zpracování analýz v rámci odboru Úvěrová rizika
  • Příprava ad hoc analýz a reportů týkajících se kreditního rizika
  • Podílení se na vývoji a implementaci vhodných nástrojů pro řízení úvěrových rizik
  • Monitoring úvěrového portfolia přidělených úvěrových případů
  • Zpracování pravidelných zpráv v oblasti řízení rizik v souladu s regulatorními předpisy
  • Spolupráce na rozvojových projektech z oblasti řízení rizik a implementace nových bankovních produktů, postupů a systémů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo přírodovědného směru
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost
  • Velmi dobrou znalost MS Office (znalost SQL a relačních databází výhodou)
  • Znalost statistických software (např. SPSS, SAS, R a podobně)
  • Data mining
  • Znalost Business inteligence
  • Komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • Orientaci na výsledek a schopnost samostatného rozhodování
  • Analytické a logické myšlení
  • Zkušenosti s řízením úvěrových rizik výhodou

Nabízíme:

  • pevné a přátelské zázemí stabilní finanční společnosti
  • práce v atraktivním prostředí v centru Prahy
  • motivující platové ohodnocení
  • možnosti osobního i profesního rozvoje
  • 2 dny zdravotního volna (SickDays)
  • mobilní telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy a školení
  • Multisport karta
  • firemní akce

Společnost
TRINITY BANK a.s.
Adresa
Senovážné náměstí 1375/19, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Úvěrový specialista, Risk Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.