Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní a prosperující IT společnost, zabývající se vývojem a implementací nejpoužívanějších informačních systémů, hledáme podporu do dynamického obchodního týmu na pozici:

Key account manager

Náplň práce:

* udržovaní a rozvoj vztahu se zákazníky
* prezentace a doprodej nových modulu
* spolupráce s týmy společnosti (odborní konzultanti, obchodní tým)
* běžné administrativní činnosti

Požadavky na uchazeče:

* obchodní a komunikační dovednosti
* empatie a zaměření na zákazníka
* základní orientace v IT
* schopnost dohledat a zjistit informace o klientech z různých segmentů a umět mířit nabídku na jejich potřeby
* flexibilita
* řidičský průkaz sk. B

Odměny a benefity:

* 32 dní volna za rok
* zaměstnání v nadnárodní stabilní společnosti
* bonusy/prémie
* rozsáhlý balíček benefitů
* služební auto
* mobilní notebook a telefon
* odborné vzdělávání a kurzy angličtiny
* pružná pracovní doba

Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budova H) Brno 612 00
Mobil: +420734179130

Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Account Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.