Je Vám blízké prostředí menší společnosti s rodinnou atmosférou? Znáte stavebnictví a máte platnou elektro vyhlášku?

Pro stavební společnost hledáme člověka, který bude mít na starosti výrobu a podílí se na strategickém řízení firmy, proto neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Vedoucí stavební výroby

Náplň práce:

* Organizace a řízení projektů v energetice (trafostanice)
* Koordinace a řízení členů menšího týmu (přímé řízení cca 5 zaměstnanců)
* Odpovědnost za zdárné provedení a dokončení zakázek
* Komunikace s investory a významnými partnery
* Zastupování společnosti po technické stránce

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/VŠ vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru
* Platná vyhláška 50/78 Sb min. §5 - podmínkou!
* Praxe ve vedení a řízení min. 5 let.
* ŘP sk. B
* Komunikativnost, organizační schopnost, pečlivost a flexibilita
* Preferujeme profesionalitu, odbornost a loajalitu
* Schopnost motivace ostatních členů týmu

Odměny a benefity:

* 5 týdnů dovolené
* Zajímavé a nevšední zakázky
* Možnost seberealizace
* Pružná pracovní doba
* Telefon a služební auto
* Pevná měsíční mzda + roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku firmy

Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budova H) Brno 612 00
Mobil: +420734179130

Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Energetik, Stavbyvedoucí, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.