Pro renomovanou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na zastřešení marketingových aktivit společnosti

Náplň práce:

* Zajištění marketingových aktivit výrobní společnosti
* Marketingová podpora prodejních aktivit
* Spolupráce na online kampaních
* Příprava a koordinace firemních akcí a veletrhů
* Interní i externí PR, příprava a optimalizace firemních prezentací, uveřejňování článků a zpráv v profesních časopisech
* Správa a aktualizace webových stránek společnosti.

Požadavky na uchazeče:

* VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti marketingu (B2B) minimálně 4 roky, ideálně ve výrobní společnosti
* Výborná znalost anglického jazyka
* Znalosti práce se sociálními médii
* Kreativita, samostatnost, komunikativní a organizační schopnosti
* Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Odměny a benefity:

* Perspektivní práce ve stabilní a profesionální mezinárodní společnosti
* Motivační mzda
* Multisport karta
* Profesionální vývoj
* Roční bonus
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
* Jazykové kurzy
* 5 týdnů dovolené, 3 sick days
* Flexibilní pracovní doba
* Program MultiSport

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura