Do stabilního teamu mezinárodní výrobní společnosti hledáme posilu do nákupního oddělení. Vítáte-li dynamické pracovní prostředí a denní využití jazyka, bude tato nabídka přímo pro Vás.

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ

Náplň práce:

* zajištění operativního nákupu v rámci svěřených dodavatelů
* denní ústní a písemné využití AJ
* komunikace s dodavateli a logistickými partnery zajišťující dopravu materiálu
* úzká spolupráce s dalšími odděleními výroby a zajištění jejich potřeb pro hladkou výrobu
* práce v SAP a s MS Excel
* aktualizace a evidence dodavatelů, cen, pohledávek...

Požadavky na uchazeče:

* zkušenost v oblasti nákupu, logistice či na obdobné pozici
* AJ na úrovni B1 - B2 (denní ústní i písemná komunikace s rodilým mluvčím nebo AJ hovořícím klientem)
* SAP, Navision, Helios - znalost některého z ERP systému velmi vítána
* MS Excel na velmi dobré úrovni (kontingenční tabulky, grafy, funkce)
* schopnost práce pod tlakem a v teamu
* velmi oceníme i zkušenosti z prostředí výrobní společnosti

Odměny a benefity:

* mzda řešena individuálně dle Vaší praxe
* pružná pracovní doba
* roční bonus (% z roční mzdy)
* příspěvek na dopravu a stravování
* 25 dní dovolené
* + další benefity v rámci pracovní doby

Trenkwalder a.s.
Barbora Jakešová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420731695233

Adresa
Suchdol nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.