Hledáme kandidáta/ku, který/á převezme novou pracovní pozici a náplň práce, která spojuje výrobní procesy a nákup materiálu.

PLNĚ VYUŽIJETE AJ A NJ.

REFERENT/KA NÁKUPU A VÝROBY, s AJ a NJ

Náplň práce:

* asistentce vedoucímu výroby a pomoc s administrativou
* zpracování objednávek a přesměrování na další kolegy
* činnosti spojené s nákupem (denní ústní a písemná komunikace s dodavateli, pravidelné objednávky, cenové vyjednávání, výběr nových dodavatelů, operativní nákup...)
* spolupráce s dalšími kolegy a odděleními napříč celou výrobou

Požadavky na uchazeče:

* komunikativní znalost AJ a NJ
* praxe z výrobního prostředí