Stabilní a rozvíjející společnost v Brně, rozšiřuje svůj pražský tým a hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Obchodník pro státní zakázky

Náplň práce:

* péče o svěřený region, klienty a akvizice nových klientů ve státní sféře
* navazování, budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
* prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek pro veřejné zakázky
* účast na obchodních jednáních
* mapování trhu a pravidelný reporting

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/ VŠ vzdělání
* 3 roky praxe na obchodní pozici - zkušenost s katalogovým prodejem pro statni zakázky, podmínkou!!!
* obchodní talent, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
* komunikativní znalost anglického jazyka
* tah na branku a orientaci na cíl, soutěživost, samostatnost
* výbornou znalost MS Office zejména Excel
* řidičský průkaz sk. B
* časovou flexibilitu

Odměny a benefity:

* 5 týdnů dovolené
* firemní akce
* flexibilní pracovní doba
* sleva na firemní výrobky
* stravenky/příspěvek na stravování
* vzdělávací kurzy, školení
* závodní stravováni

Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budová H) Brno 61200
Mobil: +420734179130

O firmě

Ucházejte se o práci s námi - našim posláním je provázet Vaše kroky na cestě k pracovnímu cíli. Uplatněte svůj potenciál/zkušenosti a prozkoumejte možnosti spolupráci s naší personální společností.

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Státní a veřejná správa, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.