Čísla, data, tabulky, analýzy, rozbory..., pro někoho noční můra, pro Vás vášeň a radost?

Hledáme nadšeného finančního manažera/ku, který převezme zodpovědnost za správu financí středně velké výrobní společnosti.

FINANČNÍ ŘEDITEL/KA

Náplň práce:

* vedení a rozvoj týmu účtárny, plánování, HR
* navržení a implementace strategií v oblasti financí a personalistiky
* sestavování plánů a monitoring jejich plnění
* vytváření investičních plánů a dohled nad jejich dodržováním
* optimalizace a automatizace procesů svěřeného oddělení
* komunikace s bankami, leasingovými společnostmi a státními institucemi
* zodpovědnost za správnost účetnictví, provedení ročního a pololetního auditu a přípravu daňového přiznání
* tvorba a kontrola mzdové politiky společnosti
* ekonomický a nákladový dohled nad výrobními prostředky
* vytváření personální politiky společnosti a podíl na budování firemní kultury

Požadavky na uchazeče:

* praxe v oblasti řízení financí - finanční ředitel
* zkušenosti s HR výhodou, ne však podmínkou
* VŠ vzdělání ekonomického směru
* výborná znalost účetních a daňových předpisů
* výborná znalost MS Excel a účetních systémech
* analytické myšlení a týmovost
* chuť věci měnit

Odměny a benefity:

* odpovídající mzda od 100 000 Kč
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* služební automobil i k soukromému použití
* systém zaměstnaneckých benefitů manažerského charakteru

SVÉ CV PROSÍM POŠLETE V ČESKÉ, PŘÍPADNĚ I ANGLICKÉ VERZI. DĚKUJEME.

Trenkwalder a.s.

Barbora Jakešová

Kostelní 8 České Budějovice 37004

Mobil: +420731695233

Adresa
okres Klatovy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Manažerský motivační program, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura