Hledáme zapáleného inovátora znalého prostředí správy e-shopu, kterého baví hledat nové možnosti pro zlepšení efektivity a implementovat nové moderní technologie. Pokud Vás k tomu všemu baví hrát si s grafikou, komunikovat s klienty, organizovat práci svou i podřízených a to vše v kreativním duchu...

MÁME PRO VÁS SKVĚLOU NABÍDKU.

Náplň práce:

* zastřešení oddělení zajišťující správu e-shopu
* vedení podřízených (5 členný team)
* neustálé zlepšování webových stránek (jak pro uživatele, tak koncového spotřebitele/zákazníka)
* komunikace s obchodním oddělením, logistikou a skladem
* práce s promo fotografiemi (pořízení, editace) ve spolupráci s grafikem
* správa e-shopu ve spolupráci s šikovnou kolegyní zajišťující marketingovou část

Požadavky na uchazeče:

* vzdělání v oblasti marketingu velkou výhodou
* zkušenost se správou e-shopu podmínkou
* zkušenost s on-line prostředím, tvorbou webových stránek, jejich správou
* uživatelská znalost Excel a Word na pokročilé úrovni
* orientace s úpravou a editací fotografií
* zkušenost s vedením menšího teamu

Odměny a benefity:

* nástupní mzda dle zkušeností kandidáta
* 5 týdnů dovolené
* dotované stravování
* 13. a 14. mzda
* využití firemního vzdělávání a jazykových kurzů
* perspektivní pozice se zajímavým produktem

Trenkwalder a.s.
Barbora Jakešová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420731695233

Adresa
okres České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura