Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Konstruktér

Náplň práce:

* Projektování nových produktů
* Modifikace produktů a zavádění inženýrských změn
* Technická podpora při jednání se zákazníkem
* Vedení projektů
* Vytváření inženýrských specifikací
* Vytváření testovacích metod a specifikací
* Navrhování a stavba prototypů
* Kalkulace nákladů
* Reportování
* FMEA
* Tvorba 3D modelů v systému CAD
* Vytváření 2D výkresů částí a montážních celků v CAD
* Spoluúčast na tvorbě katalogů

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/VŠ technického směru
* Praxe na stejné pozici velkou výhodou
* Zkušenost s projektováním v některém z následujících programů: Inventor, Pro/Engineer či Autocad
* Dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (častá komunikace se zahraničím)
* Výborné technické a analytické myšlení, samostatnost, iniciativa
* Ochota cestovat

Odměny a benefity:

* Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
* Příspěvek do životního pojištění/penzijního připojištění
* Příspěvky k významným životním a pracovním výročím
* Firemní kantýna (dotované obědy)
* 5 týdnů dovolené
* Zvýhodněný mobilní tarif
* Příspěvek na očkování
* Společenské akce: vánoční večírek a letní grilování

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 34 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.