Přední světová firma zabývající se projekty a poradenstvím v oblastech přírodních zdrojů a staveb, hledá do svého zavedeného mezinárodního týmu odborníků nového kolegu - Senior i Junior Sustainability konzultanta. Máte na pracovišti rádi nadstandardní mezilidské vztahy, nevyhledáváte jednotvárnou práci a máte kladný vztah k technice budov a životnímu prostředí? Pak čtěte dále…

Náplň práce:
* komplexní modelování budov (energetika, tepelná pohoda, denní osvětlení, LCA)
* vedení projektu, tak aby naplňoval kritéria zvolené certifikace
* spolupráce s klientem, projektantem a generálním dodavatelem
* prohlídka a kontrola na stavbě

Požadavky na uchazeče:
* všeobecné technické znalosti v oblasti M&E či stavebního inženýrství
* flexibilní přístup a otevřené myšlení
* schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na vnitrostátní, tak na mezinárodní úrovni
* systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
* týmového ducha
* vynikající znalost českého jazyka v mluvené a psané podobě a velmi dobrou znalost technické angličtiny, další jazyky jsou vítány

Odměny a benefity:
* práci na významných projektech v ČR i v zahraničí
* malý přátelský tým
* kancelář v centru Prahy
* služební telefon a laptop
* firemní benefity - stravenky, flexipassy, občerstvení na pracovišti, teambuildingy
* 25 dní dovolené
* jazykové kurzy, školení a osobní rozvoj
* na této pozici budete mít vysoký stupeň svobody, budete samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu
* budete mít dostatek prostoru pro inovativní nápady a dobré možnosti seberealizace, rozvoje a školení
* možnost částečného úvazku či flexibilní pracovní doby

Pokud jste se dočetli až sem, tak Vás pozice jistě zaujala! Zašlete mi tedy prosím Váš životopis v ČJ. Více detailů případně ráda sdělím na kontaktu – 730 526 120. Děkuji a těším se na Vaši reakci!

Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120

Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Stavebnictví a reality, Konzultant, Ekolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.