Hledáme nadšence do IT a nových technologií, kreativní a učenlivé programátory, kterým nabízíme možnost profesního růstu v rámci zavedené silné české společnosti přímo v Olomouci.

Náplň práce:

* programování webových i desktopových aplikací a informačních systémů
* tvorba modulů, nástrojů a části aplikací
* příprava a implementace řešení dle požadavků

Požadavky na uchazeče:

* IT vzdělání
* nabízíme příležitost pro juniory i kandidáty s praxí!
* znalost C#, HTML, CSS, JavaScript, Znalost SQL, XML, XSD, ASP.NET
* samostatnost a zároveň týmovost, kreativita, spolehlivost, komunikativnost

Odměny a benefity:

* práce na pohodlné židli v kanceláři nikoliv v open space
* široká škála benefitů - flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, teambuildingy a jiné
* atraktivní mzda dle zkušeností
* a hlavně sehraný tým kolegů, kteří táhnou za jeden provaz :-)

Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Sokolská 22 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829

Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.