Zmezinárodni výrobní společnost hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

ERP Administrator

Náplň práce:

* podpora uživatelů systému SAP
* programování v ABAPu
* optimalizace současných SAP procesů v souvislosti s interními podnikovými CIP projekty + tvorba dokumentace
* koordinace činností a dohlížení na plnění úkolů ze strany externích SAP konzultantů
* samostatné vedení IT projektů - zaměření na stanovené cíle a termíny
* troubleshooting problémů denního charakteru souvisejících se SAP systémem
* tvorba a úprava reportů a formulářů (SAP query, ALV, smartforms, SAP script, atp.)
* zastupitelnost v dalších IT oblastech společnosti

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/VŠ zaměřeno na IT výhodou
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* praxe v oblasti implementace a provozu ERP systému SAP/R3
* znalost SQL a ABAP výhodou
* zkušenosti s konfigurací a nastavováním parametrů modulů ERP systému
* zkušenost s poskytováním podpory koncovým uživatelům

Odměny a benefity:

* Bonusový systém čtvrtletních odměn
* Dny dovolené nad rámec zákona
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na závodní stravování
* Odborné a jazykové kurzy
* Firemní akce
* Odměna k životnímu jubileu
* Odměna k pracovnímu výročí
* Zvýhodněné mobilní tarify
* Příspěvek na dojíždění ze vzdálenějších lokací

Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budová H) Brno 61200
Mobil: +420734179130

Adresa
okres Brno-venkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 110 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Architekt HW systémů, Support IS, Specialista ERP, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.