Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automobilů a elektronických součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta do týmu IT na pozici:

Systémový a aplikační inženýr

Náplň práce:

* Správa a rozvoj podnikových aplikací a jejich implementace
* Sběr a analýza business požadavků na inovace a úpravy IT aplikací
* Návrh a příprava technické specifikace řešení
* Odpovědnost za návrh nových komponent v souladu s Enterprise architekturou
* Správa a rozvoj IT infrastruktury
* Podílení se na rozvoji IT oddělení
* Koordinace inovativních a zajímavých projektů
* Komunikace s dodavateli

Požadavky na uchazeče:

* Znalost produktů Microsoft Windows Server, Active Directory
* Znalost administrace VMware vSphere
* Schopnost administrace Microsoft SQL Server, Exchange Server
* Znalost desktopových produktů Microsoft Windows a Office
* Orientace v problematice operačních systému a počítačových sítí
* Proaktivní přístup a komunikační dovednosti - jak s IT kolegy, tak s ostatním business světem
* Schopnost navrhnout architekturu řešení, která zajistí snadnou budoucí rozšiřitelnost a údržbu
* Schopnost zpracovat a předávat požadavky ve strukturované formě na vývojáře
* Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost, samostatnost
* Chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti
* Schopnost zorganizovat si práci a určovat priority
* Logické uvažování a analytické schopnosti
* Znalost anglického jazyka na úrovni B1
* Praxe v obdobné pracovní pozici 4 roky a více

Odměny a benefity:

* Motivující platové ohodnocení a systém benefitů pro zaměstnance
* Práci v týmu zkušených kolegů s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti
* Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
* 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě.
* 5 týdnů dovolené
* 6 sickdays
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
* Notebook a mobilní telefon
* Odborný rozvoj a vzdělávací kurzy

CZ Trenkwalder a.s.
Martina Mushtaq
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420731630476

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, System Engineer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trenkwalder a.s., Martina Mushtaq
+420 731 630 476
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.