Pro našeho významného klienta, nadnárodní obchodní společnost zabývající se montážní technikou, hledáme nadšeného kolego do týmu IT na pozici:

Senior IT Administrátor

Náplň práce:

* Správa kybernetické bezpečnosti - Firewall, Antispam, VPN aj.
* Design, instalace a správa síťové infrastruktury, serverů a aplikací
* Detailní správa operačního systému Linux, webových serverů a hostovaných aplikací
* Skriptování PostgreSQL a zpracování dat pro podporu jednotlivých oddělení a uživatelů
* Správa počítačové sítě LAN a WAN, správa ICT infrastruktury
* Správa datového/HW centra
* Řízení přístupových práv

Požadavky na uchazeče:

* 3 roky praxe na obdobné pozici
* Praktickou a pokročilou schopnost správy počítačových sítí (komunikační protokoly, routování, firewalling, switching, VPN/OpenVPN, DHCP, DNS apod.),
* Výbornou znalost administrace serverů s Linux (Debian)
* Výbornou znalost Relační DB (PostgreSQL, MySQL nebo podobné)
* Znalost PHP programování a skriptování
* Obecnou schopnost administrace serverových operačních systémů MS Windows
* Praktickou znalost virtualizačních technologií VMWare (vSphere, vCenter)
* Znalost problematiky logistiky, EDI či SAP vítána
* Angličtina na úrovni B2
* Samostatnost, schopnost zorganizovat si práci, systematičnost a dobré komunikační dovednosti
* Řidičský průkaz sk. B

Odměny a benefity:

* Skvělé zázemí nadnárodní společnosti
* moderní pracovní prostředí
* přátelský tým, který podrží a pomůže
* nadprůměrné mzdové ohodnocení
* Služební notebook a iPhone
* Široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování na pracovišti, příspěvek na životní a penzijní pojištění, cafeterie, vzdělávací kurzy)

CZ Trenkwalder a.s.
Martina Mushtaq
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420731630476

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
okres Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trenkwalder a.s., Martina Mushtaq
+420 731 630 476
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.