VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY, s AJ

Náplň práce:

Očekávané činnosti v rámci náplně práce:
* vedení a motivace podřízených pracovníků
* kontrola práce, kvality, provedení a odborné vedení celého teamu
* určení směn, dovolených a dalšího z řady personálně-organizačního
* svůj team povedete se vším všudy (nábor, odejití, povýšení, vzdělávání a další bude ve Vaší režii)
* odborné vedení celého oddělení po stránce technické (běžné plány údržby, plánované i mimořádné, návrhy na opatření, odstávky, prevence...)
* podílení na rozhodnutí managementu v případě investic
* dohled nad dodržováním BOZP, PO a enviromentální politiky společnosti
* komunikace s dodavateli (jejich výběr bude na Vás)
* úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadavky na uchazeče:

Vhodný kandidát by měl splňovat tyto podmínky:
* technické vzdělání
* alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
* prokazatelná zkušenost ve vedení podřízených z výrobního prostředí
* pokročilá znalost AJ
* silná, empatická, asertivní osobnost s přirozenou autoritou

Odměny a benefity:

Nabízíme:
* mzdu odpovídající Vašim dovednostem
* manažerský benefitní balíček
* další motivující výhody plynoucí z pozice
* zajímavou práci v prostředí mezinárodní výrobní společnosti

Své CV prosím pošlete v anglické i české verzi. Děkujeme!

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Řemeslné a manuální práce, Technický ředitel/manažer, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.