Tekro, spol. s r.o., významný výrobce petfood a krmiv pro hospodářská zvířata v ČR, přijme na plný nebo částečný úvazek pro pracoviště v Praze 4 – Krč pracovníka na pozici:

GRAFIK

Požadujeme:

• SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na grafiku/marketing
• praxe v marketingu či reklamě výhodou
• výbornou znalost MS OFFICE- Word, Excel, Power Point
• mírně pokročilou znalost Adobe Illustrator nebo Photoshop, Adobe InDesign
• znalost práce se sociálními sítěmi a online prostředí
• komunikativní znalost AJ (slovem i písmem), RJ výhodou
• prezentační dovednosti, organizační schopnosti, pozitivní a kreativní myšlení
• schopnost a ochotu rychle se učit
• časovou flexibilitu
• samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost, kreativitu
• ŘP sk. B

Náplň práce:
• správa webu a sociálních sítí
• spolupráce s reklamní agenturou
• tvorba propagačních materiálů
• organizace odborných i reklamních akcí – výstav, seminářů, outdoor akcí
• spolupráce při tvorbě audiovizuální reklamy

Nabízíme:
• plný úvazek
• zázemí stabilní firmy
• zajímavou práci v dobrém kolektivu významné krmivářské firmy
• motivující platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity

V případě vašeho zájmu zašlete Váš životopis s fotografií, motivační dopis a portfolio. Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura