Klient:

Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní

Profil:

Máte SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření, alespoň 2 roky na pozici účetní ve výrobní společnosti, pokročilou znalost angličtiny, alespoň částečnou zkušenost s podvojným účetnictvím, účetními závěrkami a DPH? Používáte běžně Excel, ERP systém? Chcete pracovat u mezinárodní společnosti a užívat si zajímavých benefitů?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis

Náplň práce:

- Zpracování, účtování a správa materiálových a režijních faktur, interních dokladů

- Účtování majetku

- Bankovní výpisy, stavy na účtech, platební příkazy

- Upomínky, řešení zápočtů a otevřených položek

- Kontrola správnosti účetních dokladů

- Aktivní účast při měsíční a roční účetní závěrce

- Účast na zpracování podkladů pro účely DPH a daně z příjmu

- Komunikace s daňovými poradci a auditory

Nabízíme:

- Práci v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti

- Pružnou pracovní dobu,

- Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti

- Mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších

- Bonusy nad rámec základní mzdy

Nástup:

- Dohodou

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.