Máte zkušenosti s programováním v Javě? Lákala by Vás práce v zahraničí, kde byste mohli využívat a zdokonalovat svoje jazykové schopnosti, získat cennou praxi a okusit pracovní prostředí Západní Evropy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

JAVA DEVELOPER

Náplň práce:

- vývoj nových serverových aplikací a podpora stávajících

- spolupráce na vývoji koncepce nových aplikací a funkcí systému

- vývoj rozhraní pro periferní systémy

- návrh a vývoj mikroslužeb

- rozvoj testovacích procesů

Váš profil:

- VŠ vzdělání technického směru

- znalost německého jazyka na pokročilé úrovni

- praktické zkušenosti s jazykem Java

- znalost SQL, Spring, Rabbit MQ, JBoss, NoSQL

- analytické a procesně orientované myšlení

Nabízíme:

- jedinečná příležitost cenné zahraniční praxe

- zázemí u mezinárodní špičky v oboru

- důležitý profesní a jazykový rozvoj

- zajímavé finanční ohodnocení

- příspěvek na relokaci do Německa (Augsburg)

- místo výkonu práce: Německo (Augsburg)

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Praha
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trenkwalder a.s., Barbora Hanková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.