Silná a stabilní společnost hledá kolegu/kolegyni do svého tymu:

Náplň práce:

• Implementace a customizace sytému zajišťujícího řízení obchodních a výrobních firem

• Analýza požadavků našich zákazníku

• Navržení řešení a vlastní realizaci ve vývojovém prostředí ERP

Požadujeme:

• Zkušenosti s vývojem desktopových nebo webových aplikací

• Budeme se bavit o tom, jaké máš zkušenosti s objektově orientovaným programováním, verzovacími nástroji a jak se orientuješ v oblasti SQL

Nabízíme

• Kreativní, zajímavou a zodpovědnou práci s možností osobní seberealizace včetně práce na mezinárodních projektech s komunikací v angličtině

• Notebook s vlastní konfigurací, 2. monitor, mobilní telefon s datovým tarifem i pro soukromé použití a flexibilní pracovní doba s možností homeoffice, neomezená káva...

• Výbornou dostupnost v blízkosti centra Olomouce a možností parkování

• Hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti

• Pravidelná školení z oblasti podnikových informačních systémů

• Pružná pracovní doba

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.