Pro svého klienta, atraktivní strojírenskou společnost hledám vhodného kandidáta/ku:

Finanční účetní

Náplň práce:

-Odpovědnost za účetnictví společnosti v ČR a dceřiné společnosti na Slovensku

-Sledováni každodenních finančních operací, evidence fakturace

-Kontrola a řízení investic do dlouhodobého majetku

-Kalkulace a rozpočty pro nově zaváděné služby

-Kontrola a optimalizace nákladů

-Příprava ročního finančního plánu

-Kontrola plnění plánu, analýza odchylek, návrhy na zlepšení efektivnosti

-Reporting pro vedení společnosti

-Vedeni menšího týmu

Požadujeme:

-SŠ / VŠ vzdělání v ekonomickém oboru (účetnictví)

- Zkušenosti s provozním řízením financí a kontrolou

-Dobrou znalost práce na PC, MS Office

-Znalost systému SAP velmi vítána

-Komunikativní angličtina nutná, němčina velkou výhodou

-Samostatnost, angažovanost, proaktivita, přesnost, schopnost optimalizovat, zefektivňovat svěřenou oblast

Nabízíme:

-Zaměstnání ve společnosti s přidanou hodnotou (moderní a atraktivní pracovní prostředí, individuální lidský přístup ke svým zaměstnancům, …)

-Velmi atraktivní mzdové ohodnocení + roční prémie

-Mobilní telefon, notebook (dá se jednat o služebním voze)

-5 týdnů dovolené

Společnost
Trenkwalder a.s.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.