Trask se rozrůstá a tak se k nám můžete přidat. U nás najdete nejen velmi zajímavou práci ale i skvělou partu lidí.

  • Láká Vás práce na dlouhodobém projektu v bankovním prostředí ?
  • Máte schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vizualizovat, hledat v nich trendy a souvislosti, interpretovat je?

Co vás čeká?

  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením. Společně budete vymýšlet kampaně.
  • Příprava a realizace kampaní od A do Z a následné vyhodnocování.
  • Zpracování datové analýzy
  • Navrhování a vytváření dashboardů a celé reportingové sady
  • Příprava datasetů pro data science, tvorba datových modelů
  • Navrhování architektury datových toků
  • Aktivní působení v agilním týmu.
  • Možnost hodně se toho naučit a mít podporující a přátelské kolegy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Budete potřebovat zkušenost s datovou analýzou
  • Čeká Vás aktivní využití SQL
  • Zkušenosti s datovým modelováním (UML)
  • Hledáme komunikativního kolegu, který bude rád hledat řešení společně s obchodným týmem.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zúčastnit se velice zajímavého projektu
  • Zajímavé finanční benefity
  • V kanceláři jsme většinou 2x týdně, jinak pracujeme z domova
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • Odborná školení, jazykové kurzy, knihovnu či e-learning
  • Benefitní kafeterii
  • To nejlepší nakonec: máme skvělou partu nadšených lidí.

Nástup je možný od 1.10. 2021

V případě zájmu Vám ráda poskytnu podrobné informace.

Společnost
TRASK SOLUTIONS a.s.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant, Business Intelligence Specialist, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

TRASK SOLUTIONS a.s., Radka Štěpánková