TITANS s.r.o.

Jsme TITANS a vznikli jsme spojením původní prestižní značky BRIDGEWATER v České republice se slovenskou jedničkou TITANS Freelancers.Jsme inovativní. Jsme nezávislí. Jsme féroví a přímí. Již více než 5 let poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT specialistů. Posilujeme IT týmy, kterým chybí ti správní lidé. IT specialistům nabízíme projekty, kterými se můžou pochlubit. Spolupracujeme s více než 300 globálními společnostmi v evropském regionu.

Jak se nám daří?

ALOKOVANÝCH FREELANCERŮ
EXPERTŮ PRO OUTSOURCING IT SPECIALISTŮ
MEZIROČNÍ NÁRŮST HRUBÉHO PROVOZNÍHO ZISKU

Proč k nám?

Jsme parta nadšenců, kteří svou práci dělají s pílí, láskou a patřičnou odvahou již 5. rokem. V našich žílách koluje krev bojovníků za co nejlepší podmínky ve světě digitalizace – hledáme TOP IT specialisty pro digitální projekty našich klientů a stejně tak hledáme ty nejlepší projektové podmínky pro IT experty.

Společně vytváříme hodnoty, které sdílíme nejen napříč firmou, ale i za jejími hranicemi:

  • TRANSPARENTNOST – za tím, co řekneme, si stojíme. No bullshit!
  • RESPEKT a TÝMOVÁ SOUDRŽNOST – o své klienty ani partnery vzájemně nebojujeme. Naopak, společně v týmu bojujeme za ty nejlepší podmínky pro ně samotné.
  • 100% SVOBODA – my důvěřujeme tobě a ty můžeš důvěřovat nám. Mikromanagement nemá u nás místo. Dáváme lidem křídla, aby mohli vzlétnout.
  • SPOLEHLIVOST – jsme tu vždycky pro tebe. Nejen při uzavírání kontraktu – tam naše skutečná práce jen započíná. S naším CARE týmem o vás pečujeme dnes a denně.
  • DIVERZITA - není u nás jenom slovo na papíře. Různorodost je v naší DNA a právě díky ní jsme jací jsme.

Jak pracujeme?

V týmu je naše síla

V týmu je naše síla

Naše legendární černo-bílé teambuildingy mluví sami za sebe. Ve správném mixu sportu, deskovek a zábavy se skutečný týmový duch lépe posiluje.

Nováčky si hýčkáme stylově

Nováčky si hýčkáme stylově

Jak říkáme - každý freelancer je členem naší party. I proto na každého čeká stylový merch již v první den spolupráce. A tam naše společná cesta jen začíná ...

O diverzite nemusíme mluvit, raději konáme

O diverzite nemusíme mluvit, raději konáme

Kde můžeme, tam se rádi zapojíme do podpory komunit v rámci osvěty diverzity.

Benefity

WELCOME PACK

Každý freelancer nad rámec onboardingu u našeho obchodního partnera od nás automaticky obdrží uvítací balíček plný praktického a trendy merchu. Ten prostě chceš!

EVENTY

Naše spolupráce sepsáním smlouvy jen začíná. Náš CARE tým o vás bude pečovat vždy s láskou , věnovat se vašim dotazům i potřebám. Navíc, s námi můžete sdílet volný čas - zda u sportu, nebo jen u piva s párkem v rohlíku, je čistě na vás.

ÚČETNÍ PORADENSTVÍ

Vy jste odborníci ve světě IT, ve světě podnikání jsme tu pro vás my. Účetní poradenství online zajišťujeme pro všechny naše freelancery.

ONLINE LÉKAŘ

Zdraví až na prvním místě. I proto považujeme zdravotní péči o naše zaměstnance a kontraktory za důležitou. Díky službě www.ulekare.cz mají okamžitou pomoc bez zdlouhavého čekání.

Koho hledáme?

Added yesterday
  TITANS s.r.o.
Address  Praha
Added yesterday

Added yesterday
  TITANS s.r.o.
Address  Praha
Added yesterday

Added yesterday
Salary 50,000 – 75,000 CZK
  TITANS s.r.o.
Address  Praha
Added yesterday

Průběh výběrového řízení

1

Zašli nám svůj životopis

Jestli tě nabídka projektu zaujala a rád by ses o ní dozvěděl víc, zašli nám svůj životopis a my se s tebou obratem propojíme.

2

Pre-screen

V případě, že zkušenosti ve tvém životopisu budou relevantní pro námi prezentovaný projekt, čeká nás krátký 15 minutový rozhovor, během kterého budeme mít možnost obě strany posoudit, zda sdílíme stejná očekávání a hodnoty.

3

Prezentace kandidáta

V případě úspěšného pre-screeningu tvůj životopis zašleme přímo CTO nebo hiring managerovi, kteří posoudí relevanci tvých zkušeností pro nimi zadaný projekt.

4

Pohovor se zadávajícím klientem

Blížíme se do finále - pohovor je krokem, kde se potkáváš přímo s naším zadavatelem, vlastníkem projektu, aby jste oba prodiskutovali nároky projektu a možnosti spolupráce.

5

Podepsání smlouvy

Dokumentace pro správné nastavení naší spolupráce je nevyhnutná. Dostatečně předem ti zašleme vše potřebné, aby si v den zahájení spolupráce už nemusel řešit administrativu a vesele se zapojil do onboarding procesu.

6

Onboarding

Aby to nebylo jen o poslouchání, skvělý oběd s naším CARE týmem je bonusem.

7

CARE program

Tomuhle říkáme třešnička na dortu - péče o naše kontraktory je pro nás neodmyslitelnou součástí naší práce. Chceme, aby se každý cítil být součastí týmu bez ohledu na to, v jaké kanceláři sedí, nebo na jakém projektu pracuje. Propracovaný systém benefitů v průběhu spolupráce čeká na každého. Tak co, jdeš do toho s námi?

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.