Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie , které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu. Vizí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků. A právě i Vy v této misi budete hrát klíčovou roli.

Náborář v terénu

Máte nadšení pro nábor a víte jak zaujmout a oslovit potenciální zájemce?

Jste kreativní a baví Vás vymýšlet nové cesty?

Rádi byste trávili čas nejen v kanceláři, ale i v terénu?


Pak čtěte dál a dejte nám o sobě vědět v případě, že Vás pozice zaujme.

HR oddělení & role Recruitment Specialist

Do našeho českého týmu hledáme novou posilu na pozici Recruitment Specialist. V tuto chvíli budete tým o třech lidech a s HR manažerkou Luckou budete velmi úzce spolupracovat především na náboru. Pokud tak hledáte práci, kde budete mít dostatek prostoru pro implementaci Vašich nápadů, kde Vám dáme volnou ruku, a zároveň administrativa a pracovně-právní problematika Vás až tolik neláká, může být právě tohle zajímavá příležitost pro Vás.

Co Vás u nás na pozici HR čeká?

 • Zastřešíte proces náboru – od specifikace pracovních pozic, výběr vhodného zdroje pro oslovení (inzerce/video/přímé oslovení/atd.), až po následné pohovory.
 • Bude vyjíždět na nábor do terénu - výběrová řízení organizujeme po celé České republice, a často na potenciální zájemce narazíme přímo v terénu.
 • Onboarding nových kolegů – organizace nástupů nových zaměstnanců, včetně nastavení pravidelného vyhodnocování.
 • Spolupráce s externími partnery – kontakt s univerzitami a dalšími institucemi pro dlouhodobou spolupráci.

Jaké předpoklady byste na pozici měl/a mít?

 • Máte již zkušenost v oblasti náboru (umíte pracovat s LinkedIn, již jste byl/a v kontatku s uchazeči o práci, a rád/a vymýšlíte i další, kreativnější cesty, jak se k naší cílové skupině dostat).
 • Velkou výhodou je pokud jste měl/a zkušenost v rámci obchodní pozice.
 • Jste inovativní, kreativní, nebojíte se převzít zodpovědnost, dotahujete věci do konce.
 • Máte komunikativní znalost angličtiny a bez větších problémů se tak dorozumíte na interních schůzkách s kolegy z dalších zemí (ačkoliv hlavním jazykem, z cca 80 %, bude čeština).
 • Sociální sítě Vám nejsou cizí, umíte s nimi pracovat a bude Vás bavit tvořit příspěvky.

Proč by se Vám u nás mohlo líbit?

 • Dostanete prostor pro realizaci Vašich nápadů.
 • I přes velikost společnosti máme značnou flexibilitu – nemáme zdlouhavé schvalovací procesy a můžeme si mnoho věcí lokálně vždy přizpůsobit dle potřeb.
 • Uvolněná a přátelská atmosféra (ve firmě si všichni tykáme).
 • Víte, že budete přispívat k dobré věci – dlouhodobě udržitelnému zemědělství a v rámci České republiky.

Co Vám v rámci pozice nabízíme?

 • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
 • Roční bonus.
 • Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravné, automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, sodexo karta v hodnotě 5000Kč ročně, 10000 Kč ročně po 2 letech, připojištění, multisport karta hrazena z 50 % společností).
 • Intenzivní a kvalitní školení v začátku i v průběhu Vaší kariéry u nás.
 • Stabilní zázemí silné mezinárodní skupiny se zázemím ve Francii (přes 60 let na trhu, více než 9000 zaměstnanců po celém světě) – může to znít jako cliché, ale obzvlášť v dnešní době se přesvědčujeme o tom, jak je stabilita zaměstnavatele důležitá. I za poslední dva turbulentní roky vzhledem k situaci jsme neustále nabírali, a bylo pro nás primární, aby nikdo ze zaměstnanců nepřišel o práci.
 • Budete reprezentovat společnost s vlastními prémiovými produkty (interně vyvíjené ve Francii, i vyráběné v Evropě) s patentovanými technologiemi, za jejichž kvalitou si všichni stojíme.
 • A v neposlední řadě – smysluplnou práci, díky které přispíváte kvalitnímu pěstování plodin v rámci České republiky. 🌱

Informace o pozici

Společnost
TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, HR specialista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


TIMAC AGRO CZECH s.r.o., Michaela Lišková