TESCAN je původem česká společnost se sídlem v Brně zabývající se vývojem a výrobou vědecké přístrojové techniky a laboratorních zařízení. Nosnými produkty jsou rastrovací elektronové mikroskopy, jejich příslušenství a různé přídavné moduly.
V rámci TESCAN ORSAY HOLDINGu působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností v ČR, USA, Číně, Francii, Belgii, Německu, Velké Británii, Brazílii a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť.

V současné době obsazujeme pozici:

FINAL INTEGRATION ENGINEER (finalizace el. mikroskopu)

Láká tě představa stát se tím nejlepším specialistou na elektronovou mikroskopii?
Chceš být tím, kdo našim mikroskopům umí „vdechnout život“?
Máš dobré znalosti v oboru elektro, strojírenství nebo fyziky a jsi připravený/á se hodně učit a odborně růst?
Rád/a pracuješ v pohodovém týmu a rád/a zajdeš po práci s kolegy na pivo nebo za sportem?

Pak možná hledáme právě Tebe!

Popis pozice

Za co budeš odpovědný/á?

  • za kompletní proces finálního nastavení svěřeného mikroskopu (od prvotního oživení až po konečné zabalení výrobku)
  • za finální nastavování, zkoušky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů svěřeného výrobku
  • za odstranění případných chyb
  • za přípravu výrobku k expedici

Budeš úzce spolupracovat s dalšími odděleními jako je například kontrola kvality.
V rámci oddělení finalizace začneš pracovat na jednodušších systémech a s postupným nabíráním znalostí a zkušeností se dostaneš ke stále složitějším přístrojům.
Z oddělení finalizace může v budoucnu vést tvoje cesta směr oddělení technologie, servis nebo vývoj.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • VŠ zaměření elektro, strojní nebo fyzika (případně SŠ technického zaměření s odpovídající praxí) – dobré technické znalosti v oboru
  • Pokročilá znalost ČJ, základní znalost AJ
  • Proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Ochota učit se
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Co je tvoje výhoda?

  • Praxe na podobné pozici
  • Vyhl. 50/1978 Sb.

Nabízíme

  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Odborná školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, finanční bonusy a další zaměstnanecké benefity
  • Neformální akce s fajn kolegy
  • Nástup možný ihned

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis a pár průvodních slov (zajímá nás, co očekáváš od hledaného zaměstnání).

Společnost
TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.
Adresa
Libušina třída 816/1, Brno – Kohoutovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Věda a výzkum, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., Pavla Očková
530 353 225