Jsi komunikativní a baví tě telefonovat? Zajímá tě práce v call centru, ale nechceš nabízet pojištění, energie nebo nezajímavé produkty? Chceš zázemí stabilní společnosti? Pojď s námi pracovat pro vedoucí společnost ve svém oboru a jedničku na trhu. Čti dál a staň se jedním z nás!

Právě hledáme pro naši nově otevřenou pobočku v Brně nové kolegy a kolegyně do týmu specialistů zákaznické podpory IQOS.

  • Potřebuješ vědět, že tvá práce má smysl? Staň se součástí našeho týmu a podílej se na budování budoucnosti bez kouře.
  • Jsi sám/sama uživatelem/uživatelkou IQOS? Máš velkou výhodu, tak pojď předávat svoje dobré zkušenosti a pomáhat i ostatním dospělým kuřákům k lepšímu životu.
  • Je pro tebe důležité pracovní prostředí? Naše pobočka v Brně tě nadchne.
  • Máš rád otevřenou firemní kulturu? U nás si otevřeně říkáme naprosto vše.
  • Chceš si za dobře odvedenou práci odnést slušné peníze? Dáme ti až 30 000 Kč za měsíc.

Jak bude vypadat tvoje práce?
Jako IQOS asistent/ka budeš novým dospělým uživatelům IQOS poskytovat exklusivní zákaznickou podporu spojenou s užíváním bezdýmných výrobků a pomáhat dospělým kuřákům s prvními kroky přechodu na tento nový způsob užívání tabáku. Důležitou součástí práce je také zjišťování zákaznické zkušenosti a zaznamenání zpětné vazby zákazníků do systému.

Koho hledáme?
Musíš být především komunikativní a samostatný člověk s velkým smyslem pro zodpovědnost. Máš pěkný písemný i ústní projev v češtině. Vzdělání pro nás není podstatné stejně jako věk nebo předchozí zkušenosti z call centra - věříme, že kdo chce, zvládne se naučit cokoli :-) V tom ti pomůžou především naši šikovní trenéři a supervizoři.

Co ti ještě můžeme nabídnout?
Máme plno zajímavých benefitů. Víme, že je odpočinek důležitý, proto je u nás 5 týdnů dovolené samozřejmostí. Máš možnost získat také Multisport kartičku, nebo zvýhodněné firemní volání pro tebe a tvé blízké. Účastníme se společně různých teambuildingových akcí a soutěží - můžeš se přesvědčit na našem Instagramu @teleperformaceczsk :-)

Dej mi o sobě vědět, ať se můžeme co nejdříve potkat v krásné moderní budově s výhledem na Brno. Sídlíme v areálu Campusu na adrese Palachovo nám. 799/5 ve Starém Lískovci (budova DE).

Těším se,
Martina, HR Recruiter pro Brno


Informace o pozici

Společnost
Teleperformance Česká republika
Adresa
Palachovo náměstí 799/5, Brno – Starý Lískovec
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník help desku, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Teleperformance Česká republika, Martina Kuchtíčková
737 037 480