Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 82 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.

HR recruiter

Úspěch společnosti je přímo závislý na jeho zaměstnancích. Sdílíte stejný názor, máte zkušenosti v HR procesech a k tomu odhodlání, energii a chuť dosahovat úspěchů s námi? Pak je tato pracovní příležitost určena pro Vás!

Pro nově otevíranou pobočku v Brně hledáme HR Recruitera!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Nábor zaměstnanců - kreativita, nové nápady a zkušenosti jsou vítány
  • Spolupráce s liniovými manažery na denní bázi
  • Využijete své znalosti z oblasti pracovního práva (poradenství, exekutiva)
  • HR reporting
  • Příprava pracovně právních dokumentů a jejich administrativa (nástupy/výstupy/přestupy a změny pracovních poměrů)
  • Zapojíte se do mezinárodně řízených aktivit
  • Denní komunikace se zaměstnanci napříč společností

Jaký je očekávaný profil ideálního kandidáta?

  • Praxe v personalistice alespoň 2 roky
  • Domluvíte se anglicky (úroveň B1)
  • Znalost Zákoník práce a související předpisy
  • Samostatnost, smysl pro pořádek a schopnost organizovat svůj čas
  • Komunikační a prezentační dovednosti jsou Vaší silnou stránkou
  • Aktivní řidič (vlastníte ŘP skupiny B)
  • Znalost IS Helios je vítána, není však nezbytná
  • Nástup ideálně srpen 2019

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební telefon a notebook
  • Stravenky jsou u nás samozřejmostí
  • Čeká Vás také mnoho benefitů: 25 dní dovolené, kurzy cizího jazyka (angličtina), zvýhodněný tarif na volání pro Vás i rodinu, firemní akce a soutěže
  • Podpoříme Vás v pohybu i relaxu díky Multisport kartě

Společnost
Teleperformance Česká republika
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Teleperformance Česká republika, Jiří Neumeister
734 266 266