Náplň práce:

  • Zadávání a účtování došlých faktur
  • Vystavování faktur – vydané faktury na základě obdržených podkladů
  • Vedení pokladny
  • Aktivní účast na měsíční a roční závěrce
  • Doba určitá 1 rok (zástup za rodičovskou dovolenou)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Praxe na pozici účetní výhodou
  • Znalost patřičné legislativy
  • Německý jazyk – mírně pokročilý
  • Znalost excel
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
  • Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
  • Podnikové stravování, příspěvek na stravování
  • Jazykové a další vzdělávací kurzy
  • Firemní benefity

Společnost
TEDOM a.s.
Adresa
Výčapy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel