Náplň práce:

  • Řízení procesů i personálu v oddělení kvality
  • Řízení činností ve shodě s ISO 9001
  • Navrhování nových systémových řízení a analýza slabých míst
  • Odpovědnost za tvorbu kontrolních postupů
  • Podílení se na výběru dodavatelů dle definovaných kritérií kvality
  • Audit výrobních procesů

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Min. 3 roky praxe v řízení jakosti v automobilovém průmyslu
  • Znalost nástrojů FMEA, PPAP, 5S, 8D
  • Znalost norem ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5
  • Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
  • Řídící a organizační schopnosti
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný dle dohody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Uplatnění znalosti cizího jazyka
  • Podnikové stravování, příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
  • Zvýhodněné bankovní služby
  • Možnost firemního vozidla i pro soukromé použití

Společnost
TEDOM a.s.
Adresa
Belgická 4685/15, Jablonec nad Nisou – Rýnovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TEDOM a.s., Klára Poláková
+420 607 209 940