Náplň práce:

  • Technologická příprava výroby.
  • Vytváření nových operačních návodek na díly a jejich aktualizace.
  • Navrhování technologických změn ve výrobním procesu.
  • Hledáme samostatnou, iniciativní osobnost, která má i výborné komunikační schopnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru strojírenství (minimálně 5 let)
  • AJ, NJ výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
  • práce na plný úvazek
  • nástup možný ihned/dle dohody
  • možnost seberealizace – odborný a profesní růst
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
  • vzdělávací kurzy
  • zvýhodněné bankovní služby
  • další firemní benefity

Společnost
TEDOM a.s.
Adresa
Belgická 4685/15, Jablonec nad Nisou – Rýnovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TEDOM a.s., Klára Poláková
+420 607 209 940