Společnost Technistone, a.s. je jedinečným českým výrobcem tvrzeného kamene s více než dvacetiletou tradicí v tomto oboru. Máme výrobní závod v Hradci Králové a momentálně zaměstnáváme přes 230 zaměstnanců. Své výrobky vyvážíme do více než 75 zemí světa a právem jsme celosvětově uznáváni za kvalitu našich výrobků. STAŇTE SE PRÁVĚ VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO RŮSTU. Nyní hledáme do svého týmu spolehlivého a zodpovědného kandidáta na tuto pozici:

Reprezentant/ka značky - pro Prahu a okolí

Jste energický člověk, který rád komunikuje se zákazníky a pečuje o ně? Máte zálibu v designu a luxusních materiálech? Hledáte práci v oblasti obchodu a marketingu? Preferujete samostatnou práci v terénu a dokážete sám sebe motivovat? Pak tuto atraktivní pracovní pozici nabízíme právě Vám, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- Péče o naše dlouhodobé zákazníky (kuchyňská studia, architekti, výrobci nábytku) - udržování kontaktu a budování dlouhodobých vztahů (nejedná se o obchod, nýbrž o zajišťování servisu našim zákazníkům)

- Zajišťování přísunu aktuálních informací na prodejní místo, dostatek propagačních materiálů a vzorků

- Seznamování našich zákazníků s marketingovými aktivitami

- Vedení pravidelných tréninků personálu zákazníků

- Efektivní řešení problémů vznikající na úrovni segmentů

- Podávání pravidelných reportů (monitoring konkurence, zpětná vazba od zákazníků)

- Vlastní aktivita ve vyhledávání nových zákazníků a možností prezentace

Požadujeme:

- SŠ, VŠ - marketing výhodou

- Znalost problematiky marketingové strategie, maloobchodu, obchodní a vyjednávací dovednosti velkou výhodou

- Zkušenost s obdobným typem produktu (interiérové vybavení, design) výhodou

- Uživatelská úroveň práce na PC

- Komunikativní znalost AJ

- Řidičské oprávnění skupiny B, ochota cestovat

- Komunikativnost, flexibilita, vytrvalost, organizační schopnosti, time management

Nabízíme:

- Zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti vyrábějící luxusní designový produkt

- HPP, pružná pracovní doba, kombinace práce v terénu (4 dny) a home-office (1 den)

- Pracovní poměr na půl roku, poté při oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

- Služební automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon

- Benefity: stravenky v hodnotě 90 Kč, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace práce

Společnost
Technistone, a.s.
Adresa
Ukrajinská 1488/10, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Technistone, a.s., Jana Pardusová
731 420 614