Naše společnost teamIT s.r.o. je součástí úspěšné investiční skupiny Pale Fire Capital.

Zaměřujeme se na poskytování ICT specialistů formou outsourcingu, a to nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Našimi zákazníky jsou banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátoři, vývojová centra nadnárodních korporací + ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 200 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tato inzerce zaujala méně, ale hledáte novou výzvu v IT oboru, neváhejte nás kontaktovat na jobs@teamit.cz.

Rádi se s Vámi obratem spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.
Těšíme se na spolupráci, Vaše teamIT s.r.o.

Senior .NET developer

Do vývojového týmu devizové obchodování a dalších aplikací (internetové bankovnictví, CRM, DWH apod.) hledáme Senior .NET vývojáře

►Hlavní náplň práce:

  • Vývoj aplikací na platformě Microsoft .NET (C#, VS 2017/2019, TFS)
  • Vývoj enterprise informačního systému navrženém ve třívrstvé architektuře
  • Spolupráce na internetovém bankovnictví
  • Účast na projektech DWH a BI

►Doplňující požadavky:

  • Znalost OOP principů, návrhových vzorů
  • Znalost C#, .NET – technologie WPF, WCF
  • Znalosti SQL (Oracle nebo MS SQL)
  • Znalosti SOA, Microservices případně Enterprise Service Bus, .NetCore MVC, DevOps
  • Technická znalost anglického jazyka
  • Výhodou orientace v bankovním sektoru

Co nabízíme:

  • Zkušenosti s agilním vývojem – tým pracuje na agilních principech
  • Schopnost pracovat v týmu a samostatně řešit úkoly
  • Alokace: Full-time (2-3 dny v týdnu home office a 2-3 dny v týdnu on-site)
  • Nástup: ASAP
  • Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce
  • Platíme faktury s rekordní splatností 3 dny
  • Forma spolupráce: IČO
  • 7.000 – 9.000 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech a zkušenostech)

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 140 000 – 180 000 Kč / měsíc
Benefity: Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Adámková
Tel.: +420 601 690 904, Email: jana.adamkova@teamit.cz