Proč se stát součástí našeho týmu?

• TDK Electronics s.r.o.je významný výrobce feritových jader a keramických pozistorů.
• Již 19 let jsme spolehlivým a stabilním zaměstnavatelem v ČR.
• Náš závod je umístěn v nádherném prostředí v podhůří Hrubého Jeseníku.

Vedoucí oddělení infrastruktury a správy budov

Hledáme kolegu na pozici:

Náplň práce:

* řízení týmu specialistů, kteří mají na starosti infrastrukturu, údržbu budov a areálu výrobní společnosti na výrobu elektrosoučástek

* vedení projektů v dané oblasti, zejména rozšiřování a úpravy budov

* zodpovědnost za trvalé snižování měrných spotřeb energií

* participace na jednáních s úřady při vyřizování potřebných povolení.

Požadujeme:

* VŠ technického směru, nejlépe stavební fakulta nebo strojní inženýrství

* praxi 5 let ve výrobní společnosti a 2 roky na vedoucí pozici

* zkušenost v oblasti infrastruktury a správy budov výhodou

* komunikativní znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

* pozici ve vyšším managementu společnosti

* zaškolovaní program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta

* práci v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti

* spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí

* dovolenou 25 dnů

* kurzy angličtiny zdarma

* multiSport kartu za 400 Kč/měsíc

* neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc

* příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc

* bezúročné půjčky na bydlení 50 000 Kč

* odměny pro dárce krve 500 – 3 500 Kč

* očkování proti chřipce zdarma

* podporu studia a zvyšování kvalifikace při práci

* příspěvek na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci

* a vymýšlíme spoustu akcí, výletů a sportovního vyžití pro vaši rodinu.

Společnost
TDK Electronics s.r.o.
Adresa
Feritová 2945/1, Šumperk
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TDK Electronics s.r.o., Kateřina Vicianová
583 360 315