Láká Vás práce v mezinárodním týmu v prosperující firmě?
Zatím jste se úplně nerozhodli, která pozice v elektro oboru je pro Vás ta pravá? Pokud máte elektro vzdělání, komunikativní AJ a rádi se neustále posouváte, pak bych tu pro Vás měl širokou nabídku pracovních příležitostí!
Neváhejte a zašlete mi Váš životopis, který si spolu projdeme a společně pro Vás najdeme tu vhodnou pozici!

Co vás čeká?

Vzhledem k rozsáhlému působení naší společnosti v oblasti engineeringu si opravdu můžete najít práci, kterou si definujete dle Vašich preferencí.

- Baví Vás vývoj? - podílejte se na vývoji testovacích zařízení nebo na implementaci software/hardware a jejich elektroniky.

- Chcete-li vyvíjet a aplikovat nové technologie, materiály pro desky plošných spojů, navrhovat schémata a pracovat se špičkovým vybavením, pak i pro Vás máme širokou škálu pozic!

- Kromě elektro pozic, můžete vyniknout také v project managementu, salesu i více technicky zaměřených pozicích

 Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- SŠ/VŠ obor elektronika, elektrotechnika, vývoj (a obory tomu blízké)

- zkušenosti v oblasti elektra - vývoje, nebo HW/SW developmentu

- komunikativní úroveň AJ (alespoň B1), znalost NJ výhodou

 Co vám můžeme nabídnout?

- atraktivní finanční bonusy (kvartální bonusy, příspěvek na dojíždění, podpora při relokaci)

- home office s flexibilní pracovní dobou

- 5 týdnů dovolené

- baliček zajímavých benefitů (bezplatné vzdělávání, příspěvek na jídlo, příspěvek na penzijní připojistění)

 Zaujala Vás tato pracovní možnost? Pošlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu nejpozději do 7 dní!

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Architekt HW systémů, Konstruktér, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Peter Dolinský
+420 730 807 765