Dali jste si do konce roku předsevzetí najít si novou práci, protože Vás přístup vedení prostě už nebaví? Nebo finanční ohodnocení není dle Vašich představ? A nebo je zde prostě jiný oříšek, který by vyřešila změna?

Pohybujete se v oblasti elektroniky, aviatiky, PLC, R&D, HW, layoutu nebo máte v životopise uvedenou Vyhlášku 50 či Eplan? Skvělé, tak právě pro Vás bych zde měla širokou nabídku pracovních možností! Teď už zbývá jen mi poslat Váš životopis, následně si jej společně projdeme a pobavíme se o pozicích, které mají nejbližší shodu s Vaší představou.

Co vás čeká?

Vzhledem k rozsáhlému působení naší společnosti v oblasti engineeringu si opravdu můžete najít práci, kterou si definujete dle Vašich preferencí.

  • pokud Vás láká vývoj, můžete se rozvíjet v oblasti automatizace a HW
  • jestli Vás zajímá projekce a konstrukce, vím o pár místech, které čekají na Vás
  • pokud je či bylo Vaše studium zaměřeno více do IT prostředí - oblast PLC s cestováním či bez, čeká na Vás
  • kromě elektro pozic, můžete vyniknout také v project managementu, salesu i více technicky zaměřených pozicích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ zaměřené na elektroniku, elektrotechniku, automatizaci, vývoj (a obory tomu blízké)
  • angličtinu na komunikativní úrovní (alespoň B1), čeština je samozřejmostí
  • zkušenosti v oblasti engineeringu či SW nejsou také k zahození

Zaujala Vás tato pracovní možnost? Pošlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu nejpozději do 7 dní!

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Technik HW, Architekt HW systémů, Vývojový inženýr, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Jana Kořízková
+420 739 214 937