Rozbíháme unikátní projekt, který v ČR zasáhne více jak milion uživatelů. Aktuálně vytváříme novou self-care platformu, která bude modernizovat, redigitalizovat a zefektivňovat celou strukturu vztahů mezi námi a našimi zákazníky. Jedná se o greenfield projekt a významnou investici, kterou bude využívat více než 1 milion našich zákazníků.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme kreativní duši, která nám pomůže s grafickým rozhraním aplikace – naším cílem je, aby naše aplikace byla pro zákazníky co nejvíce user friendy a „koukatelná“. Pokud máte smysl pro detail a láká Vás představa, že bude mít Vaše práce obrovský dosah, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi probereme detaily!

Co Vás čeká?

  • Tvorba, správa a rozšíření našeho Design systému včetně nových inovativních řešení
  • Příprava návrhů pro online řešení ve formě Wireframů
  • Úzká spolupráce s UX a CX specialisty
  • Spolupráce s IT týmem, marketingem a dalšími stakeholdery

Co byste měl/a splňovat?

  • Alespoň 2 roky zkušeností s tvorbou SW designu a příbuzných oborů
  • Máte dobrou znalost UI, interakčního designu a web designu
  • S prototypovacími nástroji umíte pracovat
  • Principy UX designu Vám nejsou cizí

Na co se můžete těšit?

  • Možnost podílet na projektech s významným dosahem
  • Firemní vzdělávání a rozvoj
  • Štědré roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba a home office

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Nikol Posnarová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.