Hledáte pestrou práci, která Vás bude bavit? Máte přehled nových trendů v informačních technologií? Dokážete poradit svým kolegům a spravovat firemní systémy? Domluvíte se anglicky?

Jsme výrobci zdravotnických pomůcek a naše produkty jsou k nalezení po celém světě! A právě teď do našeho IT oddělení hledáme nového kolegu/kolegyni na IT podporu a můžete jim být třeba Vy!

Co budete dělat:

  • Vyřizovat požadavky v ServiceDesk
  • Podporovat uživatele a analyzovat problémy
  • Přesah do aplikační podpory vítána (Office365 a Active Directory)
  • Instalovat nová koncová zařízení
  • Vytvářet postupy a návody

Jaká jsou naše očekávání:

  • Máte přehled nových trendů v IT
  • Dokážete poskytnout ASAP podporu
  • Domluvíte se v anglickém jazyce (z 80% písemná komunikace)
  • Jste proaktivní a samostatný

Co Vám nabízíme:

  • Moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní doba a 13. plat
  • Dovolená navíc

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
okres Kladno
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Marie Hlaváčková
773 445 212