Máme pro Vás nadčasový R&D projekt v oblasti železniční automatizace! Inteligentní výhybky 21.století, informační systémy pro vysokorychlostní vlaky a mnoho dalšího. Přidejte se k nám a staňte se nedílnou součástí mezinárodního vývojového týmu specialistů, kteří vyvíjí novou open source platformu, která integruje až desítky dosud neintegrovaných systémů!

Hledáme technického nadšence, zkušeného/nou kolegu/kolegyni, kterého láká uplatnění svých IT znalostí ve prospěch desítek lidí, kteří tím získají kvalitu, bezpečnost a komfort.

Čekáme od tebe týmového ducha, analytické a systematické smýšlení. My jsme inovativní a dynamický tým, kde najdeš přátelskou atmosféru.

Co Vás čeká?

  • analýza a specifikace konkrétní softwarové aplikace z pohledu serverové infrastruktury
  • budete mít zodpovědnost za expertní poradenství a technickou podporu během celého životního cyklu
  • budete vytvářet funkční specifikace, architekturu a konfigurace zařízení, jako jsou síťové přepínače a kamery

Co byste měl/a splňovat?

  • žádaná je zde zkušenost s OS Linux
  • zkušenost s konfigurací síťových prvků a síťových protokolů
  • zkušenost s návrhem infrastruktury a architektury
  • analytické dovednosti
  • být organizovaný a komunikativní člověk

Na co se můžete těšit?

  • nový projekt, který je díky open source přístupu jedinečný
  • na individuální přístup a kariérní růst v podobě školení zaměřeného na zlepšování technických znalostí a dovedností
  • moderně vybavené kanceláře a laboratoře
  • odměna za nástup
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • možnost prodloužení dovolené až na 33 dní

Neváhej se nám ozvat, rádi s tebou probereme detaily!

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Barbara Čapková
+420 724 890 809
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.