Pohybujete se v oblasti interiérového designu a nábytku? Umíte se vžít do všech přání zákazníka a najít s ním řešení na míru? Máte cit pro design? Rádi byste pracovali pro českou firmu, kde si zakládají na přátelském pracovním prostředí?

Napište nám a staňte se součástí společnosti, která se specializuje na výrobu zakázkového interiéru.

Slibujeme, že žádný projekt nebude stejný!

Co vás čeká
- obchodní a projektové činnosti realizace interiérových zakázek
- projektové řízení produkce interiérového vybavení pro retail a komerční prostory
- sestavování časového harmonogramu a kontrola realizace zakázek
- po celou dobu projektu Vás čeká komunikace se zákazníky, dodavateli a jednotlivými odděleními napříč společností (architekti, projektanti, produkce a montáž)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- praxe na obdobné obchodní či technické pozici min. 2 roky
- znalost materiálů
- zkušenosti s obchodováním, projektovým řízením v oboru nábytku
- flexibilita, skvělé vyjednávací schopnosti a kreativní myšlení

Co vám můžeme nabídnout
- stanete se součástí české společnosti, která klade důraz na přátelskou atmosféru
- flexibilní uspořádání pracovní doby
- balíček benefitů (motivační finanční ohodnocení, příspěvek na sport, zdraví,..)
- možnost spolupráce na ŽL

Zaujala Vás tato nabídka? Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a zpětnou vazbu Vám poskytneme co nejdříve.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura