Zajímalo Vás už odmalička, jak může být vevnitř chladno, i když je venku zrovna tropické léto? Fascinovalo Vás, jak může fungovat systém klimatizací a chladících jednotek? Baví Vás controlling, čísla a dokážete spravovat a kontrolovat náklady výrobní společnosti? Máte finance v malíčku nejen doma, ale i v práci? Pojďte do toho! COSTING totiž hýbe světem!

Co vás čeká

*budete zodpovědný za sledování a kontrolu nákladů – nemine Vás hloubková analýza a tvorba doporučení ke zlepšení aktuální situace včetně ověřování a vykazování produktivity

*budete se angažovat ve výpočtech nákladů pro strategické projekty

*nemine Vás udržování denních aktivit kalkulace nákladů v Oracle (náklady na nové položky, kontrola položek s nulovými náklady, zajištění negativního inventáře, analýza odchylek aj.)

*budete se podílet na pravidelném odhadu skutečných nákladů pro každou produktovou řadu (odrážející dopad projektů produktivity a inflace/deflace surovin)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

*požadujeme SŠ/VŠ vzdělání v ekonomické nebo finanční oblasti

*naprosto nezbytné jsou Vaše zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (striktně vyžadujeme zkušenosti s costingem)

*nečiní Vám angličtina problém? Awesome! Potřebujeme plynulou znalost anglického jazyka

*pokud jste analytický typ a umíte pracovat v Excelu, máte skoro vyhráno!

Co vám můžeme nabídnout

*můžete se těšit na zázemí rostoucí mezinárodní společnosti s dobrým jménem na trhu

*budete mít příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi za hranicemi ČR

*nemine Vás motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému

*kromě toho se můžete těšit na jazykové kurzy, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, roční bonusy aj.

Zaujala Vás tato nabídka?

Skvělé! Reagujte a zpětnou vazbu Vám poskytneme do 7 dní.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura